Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Produkcija

ATRAJOTOJAMS
SVEIKATAI IR MITYBAI

Biogrom produktai

Biogrom produktai

BIOGROM SC

BIOGROM SC

Daugiafunkcinis probiotinis pašarų priedas atrajotojams. Produktas, turintis savo sudėtyje gyvas mieles ir organinį seleną, buvo sukurtas siekiant optimizuoti atrajotojų didžiojo prieskrandžio veiklą ir pašarų virškinimo efektyvumą. Produktas efektyviai gerina gyvulio sveikatingumo, produktyvumo bei reproduktyvumo rodiklius.

BIOGROM LUX

BIOGROM LUX

Daugiafunkcinis probiotinis pašarų priedas atrajotojams, skirtas pašarų suėdamumui ir virškinamumui didinti. Produktas, turintis savo sudėtyje gyvas mieles, organinį seleną, cinko oksidą, aromatinį priedą ir kt., buvo sukurtas siekiant ne tik optimizuoti atrajotojų didžiojo prieskrandžio veiklą ir pašarų skaidulų virškinimo efektyvumą, bet taip pat skatinti didesnį pašarų suėdamumą.

BIOGROM ENERGY

BIOGROM ENERGY

Energetinis koncentratas skirtas karvėms. Pirmame laktacijos trečdalyje, siekiant išvengti ketozės rizikos, kylančios dėl energijos deficito , produktyvių karvių racionai turi būti aukštos energetinės vertės. Bandant išspręsti šią problemą ir buvo sukurtas produktas pavadinimu Biogrom Energy. Ši kompleksinė kompozicija vienu metu gali išspręsti energijos trūkumą pašaruose iki ir po veršiavimosi, bei apsaugoti kepenis nuo suriebėjimo ir neigiamo ketonų poveikio. Taip pat stimuliuoja didžiojo prieskrandžio mikroflorą bei palaiko optimalu prieskrandžio pH. Teigiamai veikia reprodukciją.

BIOGROM BUFFER

BIOGROM BUFFER

Gyvųjų mielių ir medžiagų pasižyminčių buferinėmis savybėmis koncentratas skirtas galvijams. Ši kompleksinė kompozicija ne tik atstato didžiojo prieskrandžio pH, bet ir išlaiko ilgesnį laiką. Slopina pieno rūgštį gaminančių bakterijų veiklą, stimuliuoja ląstelieną skaidančią mikroflorą, tuo pačiu didina raciono energetinę vertę, gyvulio produktyvumą ir sveikatingumą.

BIOGROM STIMUL

BIOGROM STIMUL

Pašaro papildas skirtas galvijams. Ši kompleksinė kompozicija padeda išspręsti pagrindines pieno ūkiuose keliamas užduotis – pašarų ėdamumo gerinimą ir produktyvumo didinimą, t.y. palaipsniui didina raciono sausųjų medžiagų suėdamumą iki 1-2 kg paros racione ir tuo pačiu padidina paros primilžį iki 2-5 litrų. Šis tikslas pasiekiamas per 2-3 mėnesius, dėka didėjančio raciono sausųjų medžiagų suėdamumo ir didžiojo prieskranžio mikrofloros koncentracijos didėjimo.

BIOGROM BIOSTART

BIOGROM BIOSTART

Aukštos energetinės – baltyminės vertės pašaras produktyvioms karvėms tranzitiniam periodui ir laktacijos pradžiai. Šis kompleksinis produktas ne tik padeda spręsti aukšto produktyvumo karvėms tranzitiniame laikotarpyje ir laktacijos pradžioje iškylančias problemas, bet ir didina raciono sausųjų medžiagų suvartojimą, gerina maisto medžiagų virškinamumą, stabilizuoja didžiojo prieskrandžio mikroflorą ir pH, teigiamai veikia reprodukciją.

Lallemand produktai

ALKOSEL R397

ALKOSEL R397

Organinis selenas. Tai yra specifinių inaktyvuotų mielių (Saccharomyces cerevisiae NCYC R397) produktas, turintis mikroelementą seleną biologiškai lengvai pasisavinamoje organinėje amino rūgščių (Se-Met, Se-Cys) formoje.

AGRIMOS

AGRIMOS

Specifinis mananooligosacharidų  (MOS) ir β–gliukanų derinys, gautas iš mielių Saccharomyces cerevisiae ląstelių sienelės.

MOS yra natūralūs oligosacharidai, sudaryti iš įvairių manozės grandinių, kurie blokuoja patogenų kolonizaciją gyvūno virškinamajame trakte. ß-gliukanai yra mielių ląstelių sienelių komponentai, kurie svarbūs stiprinant nespecifinį gyvūno imunitetą.

LEVUCELL SC

LEVUCELL SC

Koncentruotas gyvų mielių preparatas atrajojantiems gyvuliams LEVUCELL SC skirtas pagerinti jų mitybą, sveikatingumą ir produktyvumą. Preparate esantis gyvų mielių kamienas Saccharomyces cerevisiae       CNCM  I-1077 pasižymi specifinėmis savybėmis:

  • Didžiojo prieskrandžio pH stabilizacija ir acidozės rizikos sumažinimas,
  • Didžiojo prieskrandžio mikrobiologinės biomasės stimuliacija,
  • Didžiojo prieskrandžio fermentinio ir celiuliolitinio aktyvumo stimuliacija,
  • Anaerobinės didžiojo prieskrandžio terpės (anaerobiozės) pagerinimas.

Siloso konservantai

Sil-All 4X4 FVA

Sil-All 4X4 FVA

Tai vienas stipriausių ir efektyviausių biologinių siloso konservantų žolei esančių rinkoje šiuo metu. Turėdamas savo sudėtyje 4 bakterijas ir 4 fermentus, produktas suteikia ypatingai plačias galimybes ruošiant žolės silosą ne tik skirtingomis oro sąlygomis, bet ir iš skirtingos sudėties bei maistingumo žaliavos. Naudojant produktą rekomenduotinomis dozėmis ir laikantis visų siloso gamybos technologinių reikalavimų, išsaugomi pagrindiniai gero siloso rodikliai. Gaminant silosą, dėl greitos ir kryptingai nukreiptos fermentacijos, silosas tampa ne tik stabilus ir maistingas ilgą laiką, bet kartu ir noriai karvių ėdamas dėl fermentacijos eigoje susidariusio tam tikro lakiųjų riebalų rūgščių santykio. Šį siloso konservantą galima naudoti ekologiniuose ūkiuose. Naudodami siloso konservantą Sil-All 4X4 FVA, gerą silosą visuomet paversite dar geresniu.

Sil-All LV

Sil-All LV

Tai biologinis siloso konservantas žolės silosui gaminti, savo sudėtyje turintis 4 bakterijas ir 4 fermentus. Produktas buvo sukurtas įsigalėjus pieno supirkimo kainų krizei ir pasiūlytas kaip ekonomiška alternatyva ir palankiai įvertinus oro sąlygas ir žaliavos kokybinius rodiklius, produktas Sil-All LV gali būti puikiausiu pasirinkimu kokybiško siloso gamybai. Šį siloso konservantą galima naudoti ekologiniuose ūkiuose.

Sil-All Fireguard

Sil-All Fireguard

Tai siloso konservantas, pasižymintis specifiniu dvigubu veikimu ir skirtas ruošiant žolės, kukurūzų silosą, kukurūzų grūdainį, javainį. Pirmasis poveikis pagrįstas produkte esančių specifinių bakterijų darbu - spartinami fermentaciniai procesai, taip mažinamas pH rodiklis. Antrasis poveikis - produkte esančios medžiagos sunaikina nepageidaujamą mikroflorą (pelėsiniai grybeliai, bakterijos),  ir tuo būdu apsaugo silosą nuo kaitimo, pelijimo ir sausųjų medžiagų netekimo. Šios medžiagos yra naudojamos žmonių maisto pramonėje kaip konservantai, neleidžiantys maisto produktams pelyti. Sil-All Fireguard produktas rekomenduojamas ne tik viršutinio siloso sluoksnio (50 cm), bet ir visos silosuojamos žalios masės apdorojimui esant nepalankiems veiksniams (esant prastoms oro sąlygoms, peraugusiai žolei, kai tranšėjos yra pakankamai toli nuo tvartų ir kt.). Šio siloso konservanto negalima naudoti ekologiniuose ūkiuose.

Sil-All Maize+

Sil-All Maize+

Šis biologinis siloso konservantas skirtas kukurūzų, kuriuose yra 25-45% sausųjų medžiagų, silosui gaminti. Produkto sudėtyje esančios specifinės bakterijos ir α-amilazės fermentas leidžia fermentacijai vykti greičiau nei įprasta. Sil-All Maize+ užkerta kelią gedimą sukeliančių mikrobų augimui fermentacijos metu, neleidžia jiems skaidyti baltymų, naudoti energijos bei mažinti virškinamumo. Šį siloso konservantą galima naudoti ekologiniuose ūkiuose.