Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Apie mus

UAB BIORRO specializuojasi pažangių biotechnologinių produktų tiekime Baltijos valstybių, Ukrainos, Lenkijos, Vengrijos, Kazachstano rinkoms. Pasitelkdami modernius produktus, specializuotas laboratorijas ir aukščiausios kvalifikacijos specialistus, teikiame konsultacijas ir diegiame efektyvius sprendimus jūsų verslui.

 

 

30 metų
patirtis

 

Trys dešimtmečiai patirties

 

Mūsų veiklos istorija prasidėjo prieš tris dešimtmečius – 2003-aisiais.

2003-aisiais įkurta UAB BIORRO, kuri kryptingai dirba biotechnologinių produktų diegimo ir pritaikymo srityje.

Mūsų vizija – nuolat besikeičianti, besivystanti, prie išorės veiksnių bei klientų poreikių lanksčiai prisitaikanti, pažangius biotechnologinius sprendimus teikianti įmonė.

 

VILZIM
ENZIMŲ PANAUDOJIMAS

BIOGROM
PAŠARŲ PRIEDŲ PANAUDOJIMAS


Partnerystė


Savo veikloje koncentruojamės tik į individualius sprendimus, visuomet atlikdami unikalaus atvejo situacijos analizę bei įvertindami keliamus tikslus.

Konsultuojame jūsų įmonės specialistus, teikiame specializuotus mokymus ir kviečiame į seminarus Europoje.

Esame nuolat pasiekiami, todėl iškilus sudėtingai situacijai, greitai suteikiame kvalifikuotas konsultacijas.

Bendradarbiaudami su pažangiais biotechnologinių produktų gamintojais, visuomet galime savo klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės produktų verslo efektyvumui gerinti.

 


LALLEMAND ANIMAL NUTRITION

Mūsų partneris, kuriantis, gaminantis ir parduodantis itin aukštos kokybės mielių ir bakterijų produktus (gyvus probiotinius mikroorganizmus, siloso priedus ir kitus mielių produktus, papildančius gyvūnų ir žmonių mitybą).


DANISCO ANIMAL NUTRITION

Mūsų partneris, tiekiantis optimizuotos, sveikos gyvulių mitybos sprendimus.