Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Atsakomybės apribojimas

Autorinės teisės

Svetainėje biorro.com pateikiamos informacijos autorių teisės priklauso biorro.com ar atitinkamiems fiziniams bei juridiniams asmenims, kaip nurodyta šalia tekstinės ir grafinės informacijos.

Biorro vardas ir logotipas yra Biorro nuosavybė ir yra saugomi Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų. Kiti biorro.com svetainėje esantys prekių ar paslaugų ženklai, logotipai ir žymenys išimtine teise priklauso šių prekių ir paslaugų ženklų, logotipų, žymenų savininkams. Be jų išankstinio rašytinio sutikimo draudžiama naudoti svetainėje esančius ženklus, logotipus ir žymenis bet kuriuo Lietuvos Respublikos prekių ir ženklų įstatymo, Lietuvos Respublikos konkurencijos įstatymo ir kitų teisės aktų draudžiamu būdu ar forma.

Biorro turinys (bet kokia biorro.com viešai paskelbta tekstinė, vaizdinė, garsinė ir kitokio pobūdžio medžiaga) yra skirtas tik asmeniniam biorro.com vartotojo (skaitytojo) naudojimui.

Parduoti ar kitaip platinti, kopijuoti, spausdinti, viešai demonstruoti ar kitaip atkurti biorro.com svetainėje naudojamą informaciją kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be autorių leidimo yra griežtai draudžiama. Visais klausimais dėl autorinių teisių bei biorro.com esančios medžiagos panaudojimo prašome kreiptis el. paštu info@biorro.com arba tinklapyje nurodytais kontaktais. Leidime nurodoma informacijos, Biorro logotipo naudojimosi sąlygos ir apribojimai.

Atsakomybės ribojimas

Biorro informacija biorro.com svetainėje yra tik bendro pobūdžio, kuri nebūtinai yra visapusiška, išsami, tiksli ar naujausia, nėra profesinė ar teisinė konsultacija, tačiau Biorro siekia, kad skelbiama informacija būtų tiksli ir nuolatos atnaujinama. Biorro pasilieka teisę bet kada be išankstinio įspėjimo keisti, ištrinti biorro.com esančią informaciją, tobulinti svetainės turinį.

Kai kurie biorro.com svetainėje pateikiami duomenys ar informacija gali būti parengti arba sudaryti tokiose rinkmenose arba tokiais formatais, kuriuose gali būti klaidų, todėl Biorro negali visiškai užtikrinti svetainėje pateikiamos informacijos tikslumo ir išsamumo.

Biorro nėra atsakinga už:

- bet kokius biorro.com svetainės paslaugų trikdžius bei atsirandančias klaidas;
- bet kokius netikslumus, neatitikimus ar trūkumus, susijusius su svetainėje pateikiama informacija;
- trečiųjų asmenų pateiktą informaciją bei jų interneto tinklalapių nuorodas, turinį;
- bet kokią žalą, kuri atsirado dėl neteisėto ar nesąžiningo trečiųjų šalių įsibrovimo, virusų ir dėl to pakeistos svetainėje pateikiamos informacijos;
- bet kokią materialinę, nematerialinę žalą, nesvarbu, kokia būtų jos kilmė, priežastis ar pobūdis, įskaitant bet kokias išlaidas, kurią gali patirti fiziniai ar juridiniai asmenys dėl biorro.com svetainėje pateiktos ar ją pasitelkiant gautos informacijos, įskaitant (tačiau neapsiribojant tuo) bet kokias klaidas ar nesutapimus tokiame turinyje, taip pat kuri atsirado dėl trečiųjų asmenų prieigos ar negalėjimo prieiti prie svetainės.

Visa atsakomybė už svetainėje biorro.com esančio turinio naudojimą tenka svetainės lankytojams, t. y. biorro.com svetainėje pateikta informacija lankytojas naudojasi išimtinai savo nuožiūra bei rizika, ir jis yra atsakingas už žalą, padarytą jo sveikatai, kompiuterinei ar kitai elektronikos sistemai, taip pat prisiima visas išlaidas būtinoms aptarnavimo paslaugoms, remontui. Svetainės lankytojas taip pat pats esate atsakingas už šalies, iš kurios pasiekia interneto tinklapio biorro.com, atitinkamų teisės aktų laikymąsi.

Komentarų, atsiliepimų pateikimas

Biorro suteikia galimybę svetainės lankytojams rašyti įvairaus pobūdžio komentarus, nuomones atsiliepimus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę internetinės svetainės lankytojai, kuriems gali būti taikoma baudžiamoji, administracinė ar civilinė atsakomybė už tikrovės neatitinkančią informaciją, galinčią paniekinti ar pažeminti tą asmenį komentarus, diskriminuojančius, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą bei kitokius neteisėtus veiksmus.

Biorro neužtikrina svetainės lankytojų pasisakymų išsamumo, naudingumo ir teisingumo bei neredaguoja komentarų. Jeigu manote, kad konkretus komentaras biorro.com svetainėje yra melagingas, pažeidžiantis teisės aktų reikalavimus, įžeidžiantis, taip pat jeigu Jūsų asmeninė informacija buvo paskelbta biorro.com svetainėje be Jūsų sutikimo, apie tai prašome pranešti elektroniniu paštu: info@biorro.com. Biorro pasilieka teisę savo nuožiūra pašalinti bet kokį vartotojo įdėtą atsiliepimą be jokio paaiškinimo.

Esant Lietuvos Respublikos teisės aktų pažeidimo požymiams ar teisėtiems teisėsaugos institucijų reikalavimams, Biorro perduoda visą turimą informaciją apie biorro.com lankytoją atitinkamoms teisėsaugos institucijoms, įskaitant, bet neapsiribojant IP (angl. internet protocol) adresą.